inter-okno

Inter-okno zmluva

Info

Po obdržaní cenovej ponuky od našej firmy INTER-OKNO s.r.o. vás kontaktujete na čísle 035/7701044 alebo              0905 740 767, z oddelenia cenové ponuky sa dohonete na presnom čase zamerania, prosíme pri zameraní Vašich okien si pripravte prístup k Vašim oknám aby technik si mohol obhliadnuť okná a odmerať otvor/okná/ zvnútra aj zvonka.Po odmeraní všetkých okien sa svami spisuje ZMLUVA O DIELO v ktorej sú zakreslené okná ktoré si objednávate, spôsob otvárania ... delenie okien, parapety vonkajšie aj vnútorné, sieťky, žalúzie a práce. Aj vo Vašom záujme si prekontrolujte zmluvu či je všetko zapísané /zakreslené/ podľa Vašej požiadavky, ak ste našli všetko v poriadku v ZMLUVE O DIELO a nemáte dotatočné otázky tak od priajatia zálohy ktorú zaplatíte technikovi idú okná do výroby, spracovanie vašej objednávky je 24 hodín od prijatia zálohy sa počíta cca 3 týždne kým Vám zavolajú z kancelárie že máte hotové Vaše nové plastové okná a dohodnete si presný dátum a čas montáže, pri montáži obdržíte faktúru a môžete zaplatiť v hotovosti zostatkovú cenu za Vaše okná.

Cenová ponuka

nÁkup bez montÁŽe

Sme prvá firma na slovensku ktorá umožnuje nákup cez E-shop.


Plastové okná Vám doručíme vlastným kuriérom INTER-OKNO.

E-shop

novinky

 
Plastové okná INTER-OKNO Plastové okná INTER-OKNO veľkoobchod, bezkonkurenčné ceny na plastové okná, Bratislava, Nitra, Levice, najneskôr do 3-4 týždňov od objednania plastových okien , v našej pobočke Komárne.
 
Plastové okná cenník Vyplnte formulár oplatí sa, za 3 minutky máte cenovú ponuku! Vyberte si typ okna, miery okien sú po 10 cm(cenníková cena), samozrejme pri zameraní Vašich okien vyrobíme Vaše okná na požadovaný rozmer. Team INTER-OKNO s.r.o.
 
Plastové okná E-SHOP Ako prvá firma na Slovensku Vám prinášame eshop plastových okien a dverí!Velmi výhodné ceny okien pre kutilov a domácich majstrov!
 
Plastové okná INTER-OKNO kontakt INTER-OKNO s.r.o. ,K. Thalyho č.1 Komárno 945 01
Ďalšie info