inter-okno

PlastovÉ oknÁ

Výhody / Nevýhody

Výhody plastových okien oproti hliníkovým alebo eurooknám sú jednoznačné! Hliník  a plast: hliník je finačne  drahší a chladnejší, výťaz : plastové okná. Drevené euro okná a plastové okná: Drevo treba natierať každé 2-až 3 roky, a drevené okná sú drahšie... zas výťazí: plastové okno. Jednou z mnohých výhod plastových okien je že si možete zvoliť renolit farbu okien...tým pádom ostáva na nerozoznanie od drevených čí hliníkových okien, ale ostávajú výhody plastových okien ktoré sú velmi prítažlivé pre budúceho stavebníka.

Čítaj viac

VÍŤaz

Jednoznačne ...


Plastové okná hlavne kôli dobrým tepelno izolačným vlastostiam, tiež dôležitú rolu hrá aj cena ale aj údržba.

Čítaj viac

novinky

 
Plastové okná INTER-OKNO Plastové okná INTER-OKNO veľkoobchod, bezkonkurenčné ceny na plastové okná, Bratislava, Nitra, Levice, najneskôr do 3-4 týždňov od objednania plastových okien , v našej pobočke Komárne.
 
Plastové okná cenník Vyplnte formulár oplatí sa, za 3 minutky máte cenovú ponuku! Vyberte si typ okna, miery okien sú po 10 cm(cenníková cena), samozrejme pri zameraní Vašich okien vyrobíme Vaše okná na požadovaný rozmer. Team INTER-OKNO s.r.o.
 
Plastové okná E-SHOP Ako prvá firma na Slovensku Vám prinášame eshop plastových okien a dverí!Velmi výhodné ceny okien pre kutilov a domácich majstrov!
 
Plastové okná INTER-OKNO kontakt INTER-OKNO s.r.o. ,K. Thalyho č.1 Komárno 945 01
Ďalšie info