inter-okno

PlastovÉ oknÁ Inter-okno

Aké je kvalitné plastové okno?

Kvalitné plastové okná by mali byt v dnešnej dobe minimálne 5 komorové s izolačným dvojsklom,samozrejme podla požiadaviek stavebníka možeme vyhotovyt 6,7,8 komorové okná s izolačným 3 až 4 sklom ,plastové okná sú na udržbu velmi nenáročné,oproti dreveným oknám....ktoré minimálne každé 2-3 roky sa musí ošetrovat.
Hliníkové okná sú oproti plastovým oknám finanačne náročnejšie a neposlednej rade a studenšie...Jednoznačne podla našich skúseností doporučujeme kvalitné UV stabilné plastové okná.

Čítaj viac

naŠe PlastovÉ profily

Tu najdete všetky plastové profily ktoré vám poskytujeme.


Samozrejme tie najkvalitnejšie.

Čítaj viac

novinky

 
Plastové okná INTER-OKNO Plastové okná INTER-OKNO veľkoobchod, bezkonkurenčné ceny na plastové okná, Bratislava, Nitra, Levice, najneskôr do 3-4 týždňov od objednania plastových okien , v našej pobočke Komárne.
 
Plastové okná cenník Vyplnte formulár oplatí sa, za 3 minutky máte cenovú ponuku! Vyberte si typ okna, miery okien sú po 10 cm(cenníková cena), samozrejme pri zameraní Vašich okien vyrobíme Vaše okná na požadovaný rozmer. Team INTER-OKNO s.r.o.
 
Plastové okná E-SHOP Ako prvá firma na Slovensku Vám prinášame eshop plastových okien a dverí!Velmi výhodné ceny okien pre kutilov a domácich majstrov!
 
Plastové okná INTER-OKNO kontakt INTER-OKNO s.r.o. ,K. Thalyho č.1 Komárno 945 01
Ďalšie info